תפריט
עגלת קניות
משלוח מהיר בחינם! לרוכשים ב-349 ש"ח ומעלה

מלכודת דבק לג'וקים

מלכודת דבק לג'וקים
מלכודת דבק לג'וקים
  • זמינות: במלאי
  • דגם: TOMCAT COCKROACH
מחיר: 
37 ₪
27 ₪
ללא מע"מ: 27 ₪

- מלכודת דבק ללא חומרים רעילים.

- מתאימה לשימוש בבית בתוך המטבח, ארונות, מקלחת ושירותים, חצר ועוד.

- 3 יחידות במארז.

- תוצרת: ארה"ב.

מלכודבק לג'וקים ותיקנים
אזל המלאי
- מלכודת תיקן גרמני מקצועית, איכותית.- 5 יחידות במארז.- מכיל פורמון משיכה חזק במיוחד...
29 ₪ ללא מע"מ:29 ₪
-לקטילת נמלים, פרעושים, תיקנים וחרקים זוחלים אחרים.- נוזל מוכן לשימוש.- החומר הבלתי פעיל עיקרי - מים.- 750 סמ"ק.-מכיל: 0.096%  Bifenthrin פירטרוא..
57 ₪ ללא מע"מ:57 ₪
- תכשיר ג'ל מוכן לשימוש להדברת מקקים.- פתיון אטרקטיבי במיוחד על בסיס FIPRONIL וחומרי משיכה נוספים.- יעיל להדברת מינים שונים של תיקנים המצויים בארץ.- מ..
114 ₪ ללא מע"מ:114 ₪
טופז - קוטל תיקנים
אזל המלאי
יעוד : קוטל תיקנים (ג'וקים) אורגני. מתאים גם לחרקים זוחלים אחרים.  - מורשה ע"י המשרד להגנת הסביבה, מס' רישוי: 544.- מכיל חומרים פעילים על בסיס צמ..
57 ₪ ללא מע"מ:57 ₪
- 8 יחידות במארז.- לא רעיל.- היפואלרגני.- כל מלכודת משלבת תכונות אשר נבדקו בקפידה על מנת למקסם את לכידת הנמלים.- מתאים לשימוש בבית ובחצר.- תוצרת: ארה"..
27 ₪ 19 ₪ ללא מע"מ:19 ₪
- גרנולר הינו פיתיון אטרקטיבי מנצח להדברת נמלים בגינה, במרפסות ובאדניות.- פתרון אטרקטיבי לנמלת האש הקטנה.- הנמלים לוקחות את הפיתיון לתוך הקן ומאכילות ..
119 ₪ ללא מע"מ:119 ₪
- זוג לפידים דוחי יתושים.- נר עשוי שמן ציטרונלה הידוע בתכונותיו כדוחה חרקים.- הנר יושב בקופסת מתכת המונעת את דליפת השעווה.- זמן בעירה ללפיד אחד - 5 שע..
33 ₪ ללא מע"מ:33 ₪
- מיועד להרחקת יתושים בחצר ובגינה.* לפיד במבוק יחיד.*** שימו לב! אין אפשרות לשלוח מוצר זה. איסוף עצמי מהחנות בלבד. ***..
29 ₪ 23 ₪ ללא מע"מ:23 ₪
המלכודת נועדה להפחית את אוכלוסיית בוגרי זבוב הפירות הים תיכוני בעצי הפרי.- פעילות המתקן מבוססת על לכידה של המזיק וקטילתו ללא נוכחות חומרי הדברה כלשה..
49 ₪ ללא מע"מ:49 ₪
- תכשיר ג'ל מוכן לשימוש להדברת נמלים.- פתיון אטרקטיבי במיוחד על בסיס FIPRONIL וחומרים טבעיים רבים.- יעיל להדברת מינים שונים של נמלים.- מזרק פתיון ג'ל ..
114 ₪ ללא מע"מ:114 ₪
לתשומת לבכם!
החנות והמשלוחים פועלים במתכונת רגילה, ע"פ הנחיות משרד הבריאות. ניתן להגיע לחנות או לבצע משלוחים כרגיל.